Page Loading...

Aktuality

Společnost CarTec Group darovala Nadačnímu fondu J&T přes 120.000 Kč


30/07/2014

Autorizovaný prodejce vozů BMW společnost CarTec Group, s.r.o. darovala celý výtěžek ze startovného na 12. ročníku golfového turnaje BMW Golf Cup International Nadačnímu fondu J&T na podporu náhradní rodinné péče.

CarTec Group podporuje každoročně výtěžkem z turnaje jeden charitativní projekt. „Naše volba letos padla na oblast pěstounské péče a konkrétně na kampaň Hledáme rodiče. Věříme, že dětem je lépe v rodině, a proto chceme příspěvkem v hodnotě 120 600 korun pomoct najít milující náhradní rodiče dětem, které by jinak musely vyrůstat v kojeneckém ústavu nebo dětském domově,“ vysvětlila manažerka marketingu společnosti CarTec Group s.r.o. a ředitelka turnaje Eva Kadlec Dědochová.

Peníze budou použity na naplnění cílů kampaně, jimiž jsou kromě vyhledávání nových pěstounů, také zvyšování povědomí široké veřejnosti o pěstounské péči a prestiže pěstounů ve společnosti. V české republice žije stále téměř 9 tisíc dětí v ústavních zařízeních, děkujeme všem partnerům, podporovatelům a dárcům, kteří nám pomáhají toto číslo snížit.