Page Loading...

Aktuality

KOUZELNÉ VÁÁÁNOCE, VÁÁÁNOCE PŘICHÁZEJÍ ♫♪


25/11/2021

Již 15 let přináší projekt Kouzelné Vánoce radost obdarovaným, dárcům i nám v Nadaci J&T. Letos jsme vybrali dalších 51 dětí ze sociálně slabých či pěstounských rodin, dětí nemocných a s hendikepem a požádali je, aby nám zaslali obrázek nebo dopis pro Ježíška s jejich vánočním přáním.

Díky vám, zaměstnancům J&T, a našim partnerským firmám jsme doposud obdarovali 1 154 dětí a přispěli jsme jim částkou 4 094 511 Kč na smysluplné dárky, které rozvíjejí jejich znalosti a dovednosti nebo jim pomáhají při vzdělávání.

Pojďme společně i letos splnit vánoční přání dětem, které neměly lehký start do života, a věnujme jim dárky, které rozvíjejí jejich znalosti a dovednosti nebo jim pomáhají při vzdělávání.

Jak se můžete zapojit?

Jděte na www.kouzelne-vanoce.cz, kde najdete on-line katalog, prostřednictvím kterého můžete přispět minimální částkou 100 Kč:

  • buď převedením vámi zvolené částky na náš bankovní účet Kouzelných Vánoc 2080200/5800
  • nebo prostřednictvím platební karty
  • zaplatit můžete i vkladem v hotovosti na bankovním provozu na účet Kouzelných Vánoc 2080200/5800.

Preferujeme platbu převodem, protože u darů zaslaných prostřednictvím platební brány musíme z vašeho daru zaplatit externí poplatky.

Maximální příspěvek každému z dětí zařazených do projektu je 3 500 Kč. Pokud bude díky vašim darům cílová částka u některého z dětí překročena nebo pokud věnujete částku na Kouzelné Vánoce bez výběru konkrétního dítěte, budou finance poměrně rozděleny mezi všechny děti. V případě převýšení konečné částky, která činí 175 000 Kč, budou finance využity v dalším ročníku Kouzelných Vánoc.

Děkujeme!

Odkaz:

Kouzelné Vánoce ČR - www.kouzelne-vanoce.cz