Page Loading...

Aktuality

Děkujeme všem našim partnerům i podporovatelům


19/12/2018

Jsme vděčni za jakoukoliv podporu a aktuálně velmi děkujeme grafickému studiu OWLISS, které nám bezplatně nebo za snížené ceny pomáhá s grafickými pracemi pro Nadaci J&T.

Podpořit nás lze mnoha způsoby.

Finančně

  • Pokud chcete Nadaci J&T finančně podpořit, můžete svůj příspěvek zaslat na účet Nadace J&T (č.ú. 2076666/5800) buď převodem z účtu, nebo prostřednictvím platební karty ZDE.
  • Pokud chcete svým příspěvkem podpořit přímo děti z pěstounských rodin, můžete svůj příspěvek zaslat převodem na dárcovské konto naší obecně prospěšné společnosti Hledáme rodiče, o.p.s. (č.ú. 0002124461/5800).

Zakoupením dárku

  • Navštivte náš dobročinný obchůdek nakupujteslaskou.hledamerodice.cz a vyberte si dárek, který se vám líbí. Veškerý výtěžek z prodeje putuje na podporu Hledáme rodiče, o.p.s.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku nebo Twitteru

Nabídkou nefinanční pomoci

  • Jste v něčem dobří a chtěli byste nám své služby nabídnout? – Uvítali bychom pomoc s grafikou, korekturami textů, pomoc s webovými stránkami, pomoc při organizování větších nadačních akcí apod.
  • Máte různé kontakty, které bychom mohli využít? – Bylo by příjemné získat např. reklamní prostor pro naši propagaci zdarma nebo za zvýhodněnou cenu, radost bychom měli i z jiných zvýhodněných nabídek, které bychom mohli využít pro naší podporu.
  • Máte doma věci, které jsou ještě hezké a funkční, ale vy je už nepotřebujete? – Přivezte je k nám. Radost potřebným udělají hračky, dětské oblečení, kočárky, knihy, pleny aj.
  • Fandíte nám? – Můžete dál šířit povědomí o činnosti nadace nebo o jejich projektech. Vybavíme vás letáčky, samolepkami, brožurkami nebo omalovánkami pro děti. Dobré reference jsou nade vše.
  • Napadá vás ještě jiná forma spolupráce? – Zveme vás na šálek dobré kávy, u kterého můžeme probrat všechny případné formy pomoci. Tel.: 221 710 374 .

 

Děkujeme všem našim dárcům, kterými jsou zakladatelé, zaměstnanci J&T a partnerské firmy, ale i široká veřejnost.

Děkujeme také všem našim partnerům i podporovatelům. Moc si této podpory vážíme a těšíme se na další spolupráci.